.

.

Дозвола Женски Фустани Со Долги Ракави Модни Секојдневни Крпеница Со Кружен Врат Три Четвртини Ракави Печатен Фустан Женски Фустани

Дозвола Женски Фустани Со Долги Ракави Модни Секојдневни Крпеница Со Кружен Врат Три Четвртини Ракави Печатен Фустан Женски

DEN 383.84
Износ

Мода Обична Крпеница Со Кружен Врат Три Четвртини Ракави Печатен Фустан Женски Фустанкарактеристики : Секојдневен, Ракав од три четвртини,тркалезен Врат,печатен фустан,Женски Фустанматеријал : Полиесте, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате прилика : Состаноци,Секојдневни,Забави,Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Костум За Aut И Пролет Ве Молиме запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. ●НАШИОТ БРЕНД : искрено обезбедуваме висококвалитетна и модерна облека и внимателна услуга за сите жени и се стремиме да изградиме женски бренд КИХАУТ. ●Уникатен Дизајн : го направивме овој фустан СО ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, тој е многу мек и удобен за носење, згора на тоа, материјалот е лесен и дише и се растегнува,нема да се СОБИРА и НАТРУПУВА дури и по многу пати миење,Одлично за носење цел ден . ●Идеи за натпревари : добро Се Совпаднаа со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, сандали, потпетици, патики, ѓердан, обетки, капи.тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. ●Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, Матурска Враќање Дома, Свадба, Bенска Забава, Божиќ, Велигден, Годишнина, Свршувачка, Меден Месец, Нова Година, Квинчанера, Денот На Свети Патрик, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. Во меѓувреме, погоден За Fall, зима, пролет и лето. ●Нега на облека : рачно/машинско перење препорачуваме, не избелувајте, пеглајте на тивок оган.

R

Им се допаѓа и на купувачите