.

.

Medcursor Ruched Ракав Елегантен V Фустани Вратот Долга Боја Фустан Солидна Мини Женски Фустан

Medcursor Ruched Ракав Елегантен V Фустани Вратот Долга Боја Фустан Солидна Мини Женски Фустан

DEN 2.33
Износ

Елегантен Секси V Вратот Долги Ракави Рушен Еднобоен Мини Фустан Коктел Фустани специфики На Предметот : Сезона : Есенски Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : Должина На Цврст Ракав : Долга Дебелина : Стандардни Карактеристики : Материјал : полиестер+спандекс, супер мек, растеглив, густ и многу заоблен, се вклопува како ракавица. Тип : V-вратот, високиот струк ,долгиот ракав,ruched ,мини-должина ,ве прави мода и секси пригода : можете да го носите за да присуствувате на коктел за забави, свадба, исто така погоден за работа, шопинг, излегување и така натаму. Натпревар : можете да го носите сами, исто така е добро да се спарите со палто ,јакна ,џемпер, долги здолништа или што било што ви се допаѓа.Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size Bust Waist Sleeve Length Hip S82cm/32.28"68cm/26.77"60cm/23.62"77cm/30.31"90cm/35.43"M86cm/33.86"72cm/28.35"61cm/24.02"78cm/30.71"94cm/37.01"L90cm/35.43"76cm/29.92"62cm/24.41"79cm/31.10"98cm/38.58"XL94cm/37.01"80cm/31.50"63cm/24.80"80cm/31.50"102cm/40.16"XXL98cm/38.58"84cm/33.07"64cm/25.20"81cm/31.89"106cm/41.73" Size : SBust : 82cm/32.28"Waist : 68cm/26.77"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 77cm/30.31"Hip : 90cm/35.43"Size : MBust : 86cm/33.86"Waist : 72cm/28.35"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 78cm/30.71"Hip : 94cm/37.01"Size : LBust : 90cm/35.43"Waist : 76cm/29.92"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 79cm/31.10"Hip : 98cm/38.58"Size : XLBust : 94cm/37.01"Waist : 80cm/31.50"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 80cm/31.50"Hip : 102cm/40.16"Size : XXLBust : 98cm/38.58"Waist : 84cm/33.07"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 81cm/31.89"Hip : 106cm/41.73" женски врвови. Женски летни врвови. Фустани за жени. Џемпери за жени. Дуксер за жени. Женски Дуксери Пуловер Руно Јакна Женски Дуксер Со Долги Ракави Жени Лесен Патент Дуксер Долги Дуксери Фустани за Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите