.

.

Жените Мода Повик Цветни Печатење Лабава Голема Големина V - Вратот Средна Должина Фустан Елеганција Плус Големина Партија Fall Фустан

Жените Мода Повик Цветни Печатење Лабава Голема Големина V - Вратот Средна Должина Фустан Елеганција Плус Големина Партија Fall

DEN 2.00
Износ

Жените Мода Повик Цветни Печатење Лабава Голема Големина V - Вратот Средна должина Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на Вашиот Врвен производ информации : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Печатење : Редовен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Кратка Пригода : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатењето и рачно перење И машинско перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА ВРВОВИ ГЛАСАЈТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината Големината Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Материјал : Полиестер Еластан Памук, в врат, еластичен фустан во висок струк совршено ја покажува вашата добра фигура.Супер секси, модерен и елегантен. Појавување : го сакаме ова фустан од линија во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура. Повод : Погоден за секојдневен дневен, канцеларија, датира, одмор, патување, плажа, надвор за забава, направи трендовски изглед. Тип : женски секојдневни фустани, слатки фустани за женски фустан секојдневен, фустан за бебешки возбудувања за жени, женски фустан за бебиња, преголеми маици за жени,бохо фустан со кратки ракави за жени,празнични фустани за жени,коктел фустани,секси фустани за жени,венчаници за жени,секојдневни фустани за жени,фустан со долги ракави за жени, фустан за забави за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите