.

.

Ballsfhk Повик V-Вратот Висок Половината Лабава Роза Печатени Боја Блок Краток Ракав Фустан летни фустани за жени

Ballsfhk Повик V-Вратот Висок Половината Лабава Роза Печатени Боја Блок Краток Ракав Фустан летни фустани за жени

DEN 2.33
Износ

Обичен Фустан Со Кратки Ракави Со Висок Струк Со Висок Струк Со Висок Струк Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив и погоден за вашиот секојдневен стилски дизајн ве прави попривлечнисекој погоден за летен удобен материјал, погоден за многу прилик ова е одличен подарок за вашиот љубовник или за себе.Сезона : лето : Женски Повод : дневен, секојдневен материјал : тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : Секојдневен Ракав : краток ракав : вистинска големина на дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете Што Ќе добиете : 1 € Фустанот е изработен со висококвалитетни плетени меки ткаенини, пријателски за кожата,лесен и одличен растеглив, ве прави поудобни. ●Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. # Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба. ●Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, медени месеци и многу повеќе прилики. Фустанот Прави Да Изгледате Убаво Во Лето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите