.

.

Сарафани За Жени Летни Макси Фустани Вратоврска Без Ракави Боја Крава Врат Секојдневен Лабав Излупен Долг Фустан Со Џебови

Сарафани За Жени Летни Макси Фустани Вратоврска Без Ракави Боја Крава Врат Секојдневен Лабав Излупен Долг Фустан Со Џебови

DEN 3.33
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105-111см/41.34-43.70 "Должина : 146см/57.48" Уникатна Текстура Ткаенина : фустанот од туника е изработен од 100% полиестер со уникатна ткаена текстура. Лесен е со малку растеглив, мек ,кој е совршен за пролет лето fall и зима. Прилика : нашиот матурски фустан е совршен за секојдневно носење, улична облека, клупска матура, одмор, одмор, фестивал. Погоден за тематски забави со костими, божиќ, велигденски прослави, музички фестивал или танцова матура и многу повеќе. Тоа е елегантно и секојдневно, што може да се користи како фустан за матура, фустан за деверуша, фустан за свадба, вечерен ноќен фустан, фустан за роденденска матура, фустан за празнична матура, велигденски фустан за косплеј, венчаница за гости, свечен фустан за матура или коктел фустан. розова фустан за жени завиткајте фустан фустан за жени цвет жени фустани 20-ти за жени црни коктел фустани фустани за жени матурска клуб ноќна венчавка фустани за гости плус големина син фустан за жени фустани за жени 7-8 товарно здолниште готско здолниште фустан со долги ракави за жени виолетова фустан мини фустани за жени секси празничен фустан. мини фустан фустани 2023 свадба гостин секси фустани црн секси фустан за жени тексас фустан фустан за свадба жени женски фустан смарагд зелен фустан фустан од кадифена обвивка за жени женски фустан со долги ракави мини здолништа за жени секси меки здолниште плус големина коктел фустани за жени црн кадифен фустан за жени новогодишен фустан. женски венчаници фустани за гости фустани за жени тексас фустан за жени црн секси фустан за жени вљубенички фустан за жени црн фустан работен фустан роденденски фустани за жени свилен фустан фустан со лизгање џемпер фустан женски фустан со долги ракави зимско здолниште здолништа со светки фустани за жени 2023 елегантни слатки фустани за жени новогодишни фустани со долг ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите