.

.

Белата Марка Женски Лажичка Вратот Нивоа Миди Фустан

Белата Марка Женски Лажичка Вратот Нивоа Миди Фустан

DEN 0.33
Износ

Белата Марка Женски Миди Фустан сигурно ќе му даде на вашиот изглед сериозно шик раб. Се одликува со супер мек полиестерски материјал, деколте со лажичка и дизајн на чад со нивоа. Белата Марка Женски Миди Фустан Е достапен во 7 убави бои и има продолжени големини До 3xl. Миди Должина. Нивоа Смок Дизајн. Лажичка Вратот.

R

Им се допаѓа и на купувачите