.

.

Заштедете На Воздушна Вакуумска Кеса

Заштедете На Воздушна Вакуумска Кеса

DEN 3.33
Износ

Гроздобер Маица Фустан За Жени Печати Лабава Туника Фустани V Вратот Краток Ракав Сарафан Со Џебови Гроздобер Маица Фустан За Жени Печати Лабава Туника Фустани V Вратот Краток Ракав Сарафан Со Џебови Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Забава,Дневна, Секојдневна Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Size Bust Sleeve Shoulder Length L120cm/47.24"16cm/6.30"63cm/24.80"96cm/37.80"XL126cm/49.61"16.5 cm/6.50"65cm/25.59"98cm/38.58"XXL132cm/51.97"17cm/6.69"67cm/26.38"100cm/39.37"XXXL140cm/55.12"17.5 cm/6.89"69cm/27.17"102cm/40.16"XXXXL148cm/58.27"18cm/7.09"71cm/27.95"104cm/40.94"XXXXXL156cm/61.42"18.5 cm/7.28"73cm/28.74"106cm/41.73" Size : LBust : 120cm/47.24"Sleeve : 16cm/6.30"Shoulder : 63cm/24.80"Length : 96cm/37.80"Size : XLBust : 126cm/49.61"Sleeve : 16.5 cm/6.50"Shoulder : 65cm/25.59"Length : 98cm/38.58"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 17cm/6.69"Shoulder : 67cm/26.38"Length : 100cm/39.37"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Shoulder : 69cm/27.17"Length : 102cm/40.16"Size : XXXXLBust : 148cm/58.27"Sleeve : 18cm/7.09"Shoulder : 71cm/27.95"Length : 104cm/40.94"Size : XXXXXLBust : 156cm/61.42"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Shoulder : 73cm/28.74"Length : 106cm/41.73" Табела Со Големини : Големина : Л Биста : 120см/47.24" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 63см/24.80" Должина : 96см/37.80 " Големина : XL висококвалитетни материјали за лесно и ефикасно готвење. Повеќе функции и разноврсен дизајн за да ви заштедат време и простор во кујната. Ergономски рачки за удобна употреба за време на подготовката на оброкот. Лесен за чистење и одржување за брзо чистење без стрес. Designетски пријатни дизајни за додавање стил на вашиот простор за готвење.

R

Им се допаѓа и на купувачите