.

.

Фустани за жени Модни Жени Печатење Туника Фустани Без Ракави Плус Големина Маица Фустан ЧМОРА

Фустани за жени Модни Жени Печатење Туника Фустани Без Ракави Плус Големина Маица Фустан ЧМОРА

DEN 2.00
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Половината : 98см/38,58" Колк : 114см/44,88" Должина : 86см/33,86"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40,16" Половината : 102см/40,16" Колк : 118см/46.46" ДОЛЖИНА : 87СМ/34.25"големина : л сад : 8 велика британија : 16 Еу : 38 Биста : 108см/42.52" половината : 108см/42.52" колк : 122см/48.03" ДОЛЖИНА : 88СМ/34.65"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 18 еу : 40 биста : 114см/44.88" половината : 114см/44.88" колк : 126см/49.61" должина : 89см/35.04"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 20 еу : 42 биста : 120см/47.24" ПОЛОВИНАТА : 120СМ/47.24" колк : 130см/51.18" должина : 90см/35.43"Големина : хххл сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 44 биста : 126см/49.61" половината : 126см/49.61" колк : 134см/52.76" должина : 91см/35.83"големина : Ххххл САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 еу : 46 биста : 132см/51.97" половината : 130см/51.18" колк : 138см/54.33" должина : 92см/36.22"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 26 еу : 48 биста : 138см/54.33" половината : 134см/52.76" КОЛК : 142см/55.91" должина : 93см/36.61"тип на шема : печатење сезона : пролет лето Есенска облека : одговара на туре до ГОЛЕМИНАТА ШТО ДОБИВАТЕ : 1 ПАРЧИЊА фустан5.Костум За бохо, дневно, плажа, забава, туш за бебиња, одмор, одмор, патување, улична облека или која било друга пригода што ви се допаѓа, слатки фустани со туника за женска должина : Средно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија 1.Материјал : Полиестер. дише и удобно.Дебелина : Стандарда4.Стилот на крпеница, погоден за повеќето форми на телото, ве прави да изгледате повеќе мода и трендовски, исто така може да биде породилна облекаимајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.2.Карактеристики : печатење, фустан со Средна должина, облека удобен мек мател : Полиестерстил : Секојдневен,моден ракав должина : Долг3.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. за winter и зима.Пол : Женски Повод : Дневнасихуета : Фит И Блесок ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ХМОРА, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, производите се изработени од 5% полиестер + 3184% памук, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. ♛Повод : Добро За забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, веднаш ќе ја организираме испораката, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 3092 часа. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

R

Им се допаѓа и на купувачите