.

.

BallsFHK Женски Лето Без Ракави Тркалезна Вратот Гроздобер Печатење Лабава Оглавник Колено Фустан фустани за жени

BallsFHK Женски Лето Без Ракави Тркалезна Вратот Гроздобер Печатење Лабава Оглавник Колено Фустан фустани за жени

DEN 2.33
Износ

Женски Летен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Со Гроздобер Отпечаток Лабав Оглавник На Коленото ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Памук и спандекс. дише и удобно. ❥ Карактеристики : облека удобна мека ❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. ❥Случајно одговара за повеќето облици на телото, направи да изгледате повеќе мода и трендовски ❥Костум за забава, одмор, одмор, патување, улична облека или која било друга пригода што ви се Допаѓа информации За Производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно,Секојдневно миење раце и миење машини е Во РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XS 6 10 36 86cm/33.86" 82cm/32.28" S 8 12 38 90cm/35.43" 83cm/32.68" M 10 14 40 94cm/37.01" 84cm/33.07" L 12 16 42cm/38.58" 85cm/33.46" XL 14 18 44 102см/40.16" 86см/33.86" ххл 16 20 46см/41.73" 87см/34.25" хххл 18 22 48 110см/43.31" 88см/34.65" Ххххл 20 24 50 114см/44.88" 89см/35.04" Xxxxxl 22 26 52 118cm/46.46" 90cm/35.43" големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 102cm/40.16" должина : 86cm/33.86" големина шема : големина : xs Сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 86cm/33.86" должина : 82cm/32.28"Големина : с сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 90см/35.43" должина : 83см/32.68"големина : м сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 94см/37.01" должина : 84см/33.07"големина : Л сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 98см/38.58" должина : 85см/33.46"големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 102см/40.16" должина : 86см/33.86"големина : xxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 106см/41.73" должина : 87см/34.25"големина : xxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 110см/43.31" должина : 88см/34.65"големина : ххххл сад : 20сл Фустанот е изработен со висококвалитетни плетени меки ткаенини, пријателски за кожата,лесен и одличен растеглив, Ве прави поудобни. ●Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. # Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба. ●Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, медени месеци и многу повеќе прилики. Фустанот Прави Да Изгледате Убаво Во Лето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите