.

.

Фустани За Женски Женски Фустанштунички Коктел Партислим Фустан Црн

Фустани За Женски Женски Фустанштунички Коктел Партислим Фустан Црн

DEN 3.33
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јуани од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см Рамо : 40см Половината : 76см Ракав : 65см Должина : 87см Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см Рамо : 41,3 см Половината : 82см Ракав : 66см Должина : 88,5 См Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 100см рамо : 42,6 СМ ПОЛОВИНАТА : 88см ракав : 67см должина : 90см големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 106СМ РАМО : 43,9 См Половината : 94см Ракав : 68см должина : 91,5 См Големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112СМ РАМО : 45,2 см половината : ракав од 100 СМ : должина ОД 69 см : 93 см женски Фустанштунички коктел партизлим фустанкарактеристики : материјал : полиестер, Супер Мека ТКАЕНИНА, ЛЕСНАТА И УДОБНА ТКАЕНИНА МОЖЕ Да ве натера Да го почувствувате Шармот На ова здолниште.Материјал : Полиестер, е еластичен, лесен и дише, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште.Материјал : Полиестер, е супер мека и удобна, лесна ткаенина, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште.Материјал : Полиестер, совршен за опуштено секојдневно носење, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште.Материјал : Полиестер, се чувствува мазен наспроти кожата, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште.Карактеристики : овој фустан е изработен од полиестер, дише и удобен, погоден за лето. Стилскиот дизајн и стандардната дебелина ве прават попривлечни. Овој фустан во еднобојна боја е многу секси и шармантен, а може да биде и со јакни, високи потпетици, рамни чевли, капи за сонце, ѓердани итн.Материјал : Полиестер, супер мека ткаенина, лесната и удобна ткаенина можат да направат да го почувствувате шармот на ова здолниште.Применлива сезона : Многу погодна за пролет и лето, може да ве направи повеќе откако ќе го облечете вашиот моден шарм. Прилика : Одлично За секојдневно носење, дома, училиште, работа, улица, шопинг, спорт, забава, ви дозволуваат да ги привлечете очите на луѓето во секоја пригода.Пол : Жени, Дами, тоа е најдобриот избор за девојките да присуствуваат на забава или да одат на забава.Size USUKEUBust Shoulder Waist Sleevelengths483488cm40cm76cm65cm87cmm6103694cm41.3cm82cm66cm88.5cm L81238100cm42.6cm88cm67cm90cm XL101440106cm43.9cm94cm68cm91.5cm XXL121642112cm45.2cm100cm69cm93cm Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm Shoulder : 40cm Waist : 76cm Sleeve : 65cm Length : 87cm Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 94cm Shoulder : 41.3 cm Waist : 82cm Sleeve : 66cm Length : 88.5 cm Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm Shoulder : 42.6 cm Waist : 88cm Sleeve : 67cm Length : 90cm Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm Shoulder : 43.9 cm Waist : 94cm Sleeve : 68cm Length : 91.5 cm Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm Shoulder : 45.2 cm Waist : 100cm Sleeve : 69cm Length : 93см летни фустани 2023;фустан за ноќта на вештерките за жени. женски летни фустани;маица фустан. розови фустани за жени 2023 година. костими за ноќта на вештерките;фустан за ноќта на вештерките. ноќта на вештерките подароци; ноќта на вештерките партија.

R

Им се допаѓа и на купувачите