.

.

Ксисака Женска Летна Обвивка Макси Фустан Секојдневен Плус Големина Бохо Цветен В Врат Краток Ракав Долг Фустан Висок Струк Плажа Миди Фустани на Дозвола

Ксисака Женска Летна Обвивка Макси Фустан Секојдневен Плус Големина Бохо Цветен В Врат Краток Ракав Долг Фустан Висок Струк

DEN 607.84
Износ

Женски Моден Летен Секојдневен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави V-Врат Лабав Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Краток Ракав ,Пуловер,Печатење,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Плисираниот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски Фустанизизизеусукеубустслевелнина 81238105см/41.34"20см/7.87"112см/44.09"Големина : Lsize : Големи Сад : 8uk : 12eu : 38биста : 105см/41.34"Ракав : 20см/7.87"должина : 112см/44.09" ?●Удобен Материјал Со Одличен Квалитет ● Изработен Од сосема нови, женските летни фустани се лесни, дишат и удобни. Во жешко лето, ќе се заљубите во неговиот посебен дизајн и ткаенина погодна за кожата. Верувајте дека тоа може да ви донесе прекрасно искуство ова лето. ?●Услугата по Продажбата●обезбедувањето најдобро искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите