.

.

Позадина На Виножито Бран Женски Без Ракави Лабав Макси Фустан Длабок V Врат Секојдневни Долги Фустани

Позадина На Виножито Бран Женски Без Ракави Лабав Макси Фустан Длабок V Врат Секојдневни Долги Фустани

DEN 0.33
Износ

Позадина На Виножито Бран Женски Лабав Макси Фустан Без Ракави Длабок V Врат Секојдневни Долги Фустани 90% Полиестер, 10% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Ткаенина погодна за кожата, дише и растеглива. Без ракави, висок струк, секси Дизајн На Вратот. Прилагодено на телото, ситно обработено, рачно перење, машинско перење и лесна нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите