.

.

Мијаилима Плус Големина Свечени Фустани Без Ракави Елегантен Халтернек Високи Сплит Макси Фустани За Женски Вечерен Фустан Страничен Шлиц Свадбени Празнични Фус?

Мијаилима Плус Големина Свечени Фустани Без Ракави Елегантен Халтернек Високи Сплит Макси Фустани За Женски Вечерен Фустан Страничен

DEN 266.40
Износ

●Совршен Подарок●Удобен И лесен Фустан, извонредна мода и секси дизајн. Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден. Мијаилима Плус Големина Свечени Фустани Без Ракави Елегантен Халтернек Високи Разделени Макси Фустани За Женски Вечерен Фустан За Вечерен Фустан Страничен Шлиц Свадбени Празнични Фустаникарактеристики : € Материјал Q женските Фустани се изработени Со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат.50 " Должина : 140cm/55.65 " Должина : 142cm/55.07 " Должина : 141cm/55. Големина : XXXL Биста : 106cm/41. ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Големина : С Биста : 86см/33,86" Половината : 68см/26,77" Должина : 137см/53,94" .Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женска Пригода : Дневно,Деловно Работење,Свадба,Забава,Божиќ, Денот На Благодарноста, Денот На Вљубените,Денот На Мајката Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатен Стил : Секојдневен,Моден;должина На Ракавот : Како Што Покажува : одговара на големината на дебелината : Редовен Стил Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Линија вклучете : 1 компјутер фустани : . женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише.92 " Должина : 139см/54.

R

Им се допаѓа и на купувачите