.

.

Женски Фустани Летни Ремени Низок Крој V Вратот Гроздобер Печатење Врвка За Влечење Плажа Бохо Мини Краток Фустан

Женски Фустани Летни Ремени Низок Крој V Вратот Гроздобер Печатење Врвка За Влечење Плажа Бохо Мини Краток Фустан

DEN 1.00
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Половината : 82см/32.28 " Должина : 84см/33.07". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Половината : 88см/34.65 " Должина : 85см/33.46". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Половината : 94см/37.01 " Должина : 86см/33.86". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73 "Половината : 100см/39.37 " Должина : 87см/34.25". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Половината : 106см/41.73" Должина : 88см/34.65 " Материјал : овој фустан е изработен од Лесна И Дише Полиестерска ткаенина, ладна и удобна.Уникатниот дизајн е секојдневен и моден,без разлика каков стил сте,овој фустан нема да ве изневери. Прилика : нашиот матурски фустан е совршен за секојдневно носење, улична облека, клупска матура, одмор, одмор, фестивал. Погоден за тематски забави со костими, божиќ, прослави на вљубените, маскенбал, музички фестивал или танцова матура и многу повеќе. Тоа е елегантно и секојдневно, што може да се користи како фустан за матура, фустан за деверуша, фустан за свадба, вечерен ноќен фустан, роденденски фустан за матура, фустан за празнична матура, фустан за вљубени, фустан за свадбен гостин, свечен фустан за матура или коктел фустан. фустан со долги ракави за жени сатенски фустан за жени женски фустани за венчавка црн фустан од тантела фустан од џемпер фустан за роденденски фустани матурски фустани за жени 2023 женски фустани со големина 6 црн мрежест фустан памучен фустан за жени здолништа за жени завиткајте здолништа за жени црно мини здолниште со фустан со шлиц за жени матурска ноќ новогодишен фустан за жени секси портокалови фустани за жени. фустани за жени 2023 црн фустан со светки макси фустан со долги ракави за жени зимски венчаница фустан за гости 20 ти фустани за жени зелен кадифен фустан чај матурска облека за жени фустан со едно рамо зимски свечени фустани за жени фустан со надуени ракави за жени здолништа со плисирани мини здолниште фустан со светки женски свечени фустани црни фустани со плус големина женски фустани со големина 8. пролетни фустани за жени новогодишни фустани плус големина бохо фустан за жени женски црн фустан 20 ти фустани за жени кадифе фустан со долги ракави долг коктел фустани за жени свечени фустани за жени фустан со висок низок фустан за жени фустан без грб со долги ракави макси здолниште со сребрено здолниште со здолниште со сребрена светка свечен фустан за жени долг свечен фустан за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите