.

.

Женски Ракав Бодикон Фустан Женски Џемпер Фустан Плетен V Вратот Брановиден Полиестер Бодикон Џемпер Фустан Удобен Елегантен

Женски Ракав Бодикон Фустан Женски Џемпер Фустан Плетен V Вратот Брановиден Полиестер Бодикон Џемпер Фустан Удобен Елегантен

DEN 334.24
Износ

Женски Ракав Бодикон Фустан Женски Џемпер Фустан Плетен V Вратот Брановиден Полиестер Бодикон Џемпер Фустан Удобен Елегантен Спецификација : Тип На Ставка : Плетен Фустан : Метод На Перење Полиестер : Должина На машината : S : 89cm / 35in, M : 90cm / 35.4 in, L : 91cm / 35.8 in Bust : S : 76 ~ 90cm / 29.9 ~ 35.4 во, М : 80 ~ 94см / 31,5 ~ 37ин, Л : 86 ~ 100см / 33,9 ~ 39,4 Инслеев : С : 44см / 17,3 Инчи, М : 45см / 17,7 инчи, л : 46см / 18,1 инваист : с : 68см / 26,8 инчи, м : 72см / 28,3 инчи, л : 78см / 30,7 инхиптилед : С : 80см / 31.5 Инчи, М : 84см / 33.1 Инчи, Л : 90см / 35.4 Во Пакет Листа : 1 Х Плете Фустан Забелешка : 1. Не грижете се ако облеката е збрчкана по пристигнувањето, тоа може да се должи на испорака. По миењето и бесењето, можете да ги отстраните брчките.2. Ве молиме погледнете ја големината на сликата при купување.3. Поради различната опрема што се користи, бојата на прикажаната слика е малку поинаква, ви благодариме за разбирањето!4. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. КАРАКТЕРИСТИКИ НА СТИЛИЗИРАЊЕ : модерен фустан со ракави има брановиден V врат, ракави за капење, контрастен дизајн на боја, уникатен и моден. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Плетениот фустан може да се комбинира со торбичка, стилски чизми за стилски изглед, многу разноврсна. ПОГОДНА ПРИГОДА : Совршена За секојдневна, домашна, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, забава, надворешна, внатрешна, секојдневна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите