.

.

Женски Летни Фустани Кратки Ракави Маица До Колена Фустани Секојдневни Елегантни Боемски Цвеќиња Здолништа На Плажа Секојдневни Фустани Црни 3XL

Женски Летни Фустани Кратки Ракави Маица До Колена Фустани Секојдневни Елегантни Боемски Цвеќиња Здолништа На Плажа Секојдневни

DEN 342.24
Износ

За секоја пригода : Одличен костум за професии на плажа, секојдневна облека, работа, дом, состаноци, хавајски патувања, забави, клубови, шопинг, на отворено или на отворено. Во комбинација со капа за сонце и ѓердан, ова е добар избор. Овој живописен печатен фустан сигурно ќе направи да се чувствувате фанки во сите денови од вашите летни настанисовршен подарок : фустанот Со Туника Со Висок струк одлично се вклопува со вашата фризура и накит и го покажува вашиот уникатен вкус. Прекрасен подарок за пријатели, сестри, роднини, најблиски итн.Ракав за возбуда, Затворање Без Ракави : Тиеполиестер, Спандексуалноубава лесна ткаенина : материјал за облекување бандо : 95% полиестерски влакна, 5% полиуретан. Фустан без прерамки со појас и цветен принт. Секојдневен и удобен ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Совршен За Кариера на Плажа, Секојдневна Облека, Работа, Дом, Состаноци, Патување На Хаваи, Забава, Клуб, Шопинг, На Отворено или На Отворено. СОВРШЕН ПОДАРОК : фустанот со туника со висок струк е совршен за вашата фризура и накит, покажете го вашиот уникатен вкус. Одлична идеја за подарок за вашите пријатели, сестри, роднини, љубовници и многу повеќе. Фустан без прерамки надвор од рамото со појас и цветен принт. Секојдневен и удобен.

R

Им се допаѓа и на купувачите