.

.

Женски Есенски И Зимски Кружен Врат Долг Ракав Фустан За Печатење На Денот На Вљубените

Женски Есенски И Зимски Кружен Врат Долг Ракав Фустан За Печатење На Денот На Вљубените

DEN 2.33
Износ

Женски Christmas И Зима Круг Вратот Долг Ракав Божиќ Печатење Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни3.Класичен разноврсен фустан лесно со друга облека,палто,џемпер, јакна во aut/зима.Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали,потпетици,капа на плажа во пролет/лето.Задолжително за вашата гардероба.4.Овој секојдневен летен макси фустан се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. Фустаните за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на фустанот изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето : Женски Повод : дневен/уличен Материјал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Стил на печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани : ќе изгледа различно во зависност од вашата фустани За Жени 2022,Шифон Фустан,Бохо Фустан,лелеав Фустан,Фустан Со Долги Ракави За Жени. Бохо Макси Фустан За Жени 2022 Година Е Изработен од Мека, пријателска за Кожата и Мазна Врвна Ткаенина. Ткаенината е Мека,Лесна и Удобна За сите Сезони. ①Прилика : Макси Фустани Со Леопард Принт За Жени Совршени За Секоја Пригода, Како Што Се Забава,Клуб,Коктел,Шопинг,Свадба,Работа,Одмор,Плажа,Секојдневно Носење,Свадбен Гостин,Запознавање, Породилно Или Полуформално Носење. ●Разноврсен стил●овие женски Фустани се совршен додаток на вашиот плакар; понесете го овој капут во работната торба, облечете го за ноќно излегување, на одмор или како дел од вашата дневна облека. ①Натпревар сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. +Табела Со големини Ве Молиме внимателно проверете го Нашиот Водич за Големина пред да го купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите