.

.

Мали авантуристички фустан за убавина за спиење, среден

Мали авантуристички фустан за убавина за спиење, среден

DEN 431.84
Износ

На секое мало девојче му треба класичен фустан за убавина за спиење на бајките. Овој прекрасен фустан со два тона има светло розово кадифено тело со сребрена облога што исполнува светло розови кадифени ракави. Сјајната јака и убавата бела роза ги комплиментираат деликатните колкови над светло розово здолниште. Количина на пакувања : 1 Карактеристики : 7 картички за загатки и решенија. DIY сет за да направите свои крофни за привлечност на мобилните телефони, магнети, накит итн. Може да се користат и како бришачи!. Глината е многу мека и се нарекува „Фува Фува Мус“ во Јапонија, „Фува Фува“ значи „меко како облак“ на јапонски јазик, а не ЕДИ.

R

Им се допаѓа и на купувачите