.

.

Женски Костими Ретро Фустани Со Корсет Со Долги Ракави Фустани Со Кружен Врат До Колена Елегантен Фустан Со Тенки Туники Со Истегнување Есенски Фустани За Жени

Женски Костими Ретро Фустани Со Корсет Со Долги Ракави Фустани Со Кружен Врат До Колена Елегантен Фустан Со Тенки Туники Со

DEN 512.00
Износ

Женски Костими Готски Ретро Фустани Со Корсет Со Долги Ракави Фустан Со Кружен Врат До Колена : 1.Карактеристики : Цврст, Кружен врат,Долг Ракав, Секојдневен, Носен,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени се Облекуваат.УСУКЕУ Одговара : Редовно-дизајнирано да го следи телото-ниту лабаво ниту прилепено. Овој класичен, разноврсен фустан за кошула со опуштено вклопување обезбедува лесен изглед кој може да се комбинира со тениски чевли или чизми. Додадете Допир На Женственост,Направете Секој Ваш Потег Да Изгледа Елегантно, Покажете Го Вашиот Шармантен. КОСТУМИ ЗА сите ПРИЛИКИ : Фустанот СО Долги ракави БРКЕВИ Е Убав Избор за Секојдневно Носење, Забава, Секојдневно, Состанување, Работа, Одмор, Плажа, Одмор и Други Прилики. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Користете Лесна и Мека Ткаенина, Попријатна За Носење Кожа, Ви Носи Пријатно Искуство на Допир, Ве Одржува Пријатни Цел Ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите