.

.

Петокво Елегантен стил В-Геометрија На вратот Основна Фитнес Женски Средни Фустани

Петокво Елегантен стил В-Геометрија На вратот Основна Фитнес Женски Средни Фустани

DEN 3.33
Износ

Стил : Елегантен стил. Јака : V-вратот. Должина на ракавот : Долг ракав. Тип на ракав : Обичен ракав. Шема : Геометрија. Декорација : Појас. Материјал : Полиестер. Стил на облекување : здолниште во а-линија. Еластичност : Средна еластичност. Фитнес : Основна фитнес. Должина : средна должина. Состојка : 95% полиестер-5% спандекс. Група : Женски. Сезона : umn. Прилика : Улични Карактеристики : овој женски фустан се одликува со висококвалитетен материјал, моден дизајн. Долгиот фустан одлично оди со секоја форма на тело, доаѓа во широк спектар на големини и ви изгледа одлично во секое време. Моден Дизајн : Канцеларија, Куќа, Градина, Шопинг. Можете да ги носите секој ден и секаде. Мек, лесен материјал на допир на кожата, фустанот ќе ви даде удобно и ветровито искуство при носење. Овој секојдневен фустан е погоден за повеќето настани како секојдневно секојдневно носење, на отворено, коктел, забава, одмор, свадба, враќање дома, клуб, ноќ на состанок, одмор, плажа за лето/aut/пролет. Упатство За перење : машина за перење, миење раце ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите