.

.

Баожу Лето Во Цртан Филм Деца Принцеза Фустан 2 Години Мода Деца Девојки Се Облекуваат Деца Девојки Облека

Баожу Лето Во Цртан Филм Деца Принцеза Фустан 2 Години Мода Деца Девојки Се Облекуваат Деца Девојки Облека

DEN 2.33
Износ

Спецификација : . Должина На Фустани : Должина На Коленото. Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Декорација : Ruched. Силуета : А-ЛИНИЈА. Должина на ракавот(См) : Кратко. Тип На Шема : Цртан Филм. Стил На Ракав : Редовен. Вграден Градник : Не. Јака : о-вратот. Бренд Име : Никој. Број на модел : ништо. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Потекло : ЦН (Потекло). Сезона : Лето. Пол : Девојки. Возраст : 25-36м, 4-6ј, 7ј. Име На Одделот : Деца. Карактеристики : . Дизајн : Девојки лето краток ракав фустан принцеза фустан, убав и модерен, направи вашето бебе повеќе симпатична и шармантна. Материјал : мешавина од памук, пријателска за кожата, дише, мека и удобна ткаенина нема да ја повреди нежната кожа на децата. Големина : Погоден за мали девојчиња на возраст од 2-7 години, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите. Повод : Погоден За забави, фотографија, фестивали, домашна облека, секојдневна облека, секојдневно носење, домашна облека итн. Пакување : 1 * Фустан На Девојка. Големина : . големинаДолжинаБиста - - - - - - - - - - Возраст. С/2Т46см/18.11"56см/22.05"-2Ј. М/3Т-50см/19.69"58см/22.83"-3И. Л/4Т-54см/21.26"-60см/23.62"- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 Y. xl/5t - - - - - 58cm/22.83" - - - - 62cm/24.41" - - - - - - 5 Y. 2xl/6t - - - - 62cm/24.41" - - - - 64cm/25.20" - - - - 6 Y. 3xl/7t - - - - 66cm/25.98" - - - - 66cm/25.98" - - - - 7ј. Пакетот вклучува : . 1*Фустан На Девојка. Забелешка : . 1. 1 инч = 2,54 см. 2. Рачно мерење, грешка 2-3см. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи наддавањето. 3. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Материјал : видот на материјалот што се користи во облеката може да варира во голема мера и влијае на чувството, издржливоста и перформансите на облеката. Стил : постојат многу различни стилови на облека достапни, од секојдневни до свечени и од класични до трендовски. Боја : Бојата е важен аспект на облеката и може да влијае на расположението, перцепцијата и стилот. Вклопување : вклопувањето на облеката е важно и за удобност и за стил, и варира во зависност од обликот на телото, големината и личните преференции. Функционалност : Облеката може да служи за различни функции, како што се заштита на телото од елементите, обезбедување удобност за време на физичката активност или подобрување на одредена активност или настан.

R

Им се допаѓа и на купувачите