.

.

Божиќни Подароци Жени Мајка Бременост Мајчинство Лето Цветни Модни Фустани Облека Полиестер Жолта М

Божиќни Подароци Жени Мајка Бременост Мајчинство Лето Цветни Модни Фустани Облека Полиестер Жолта М

DEN 342.24
Износ

Големина : S Биста : 84cm/33.07" Должина : 91cm/35.83" Големина : M Биста : 90cm/35.43 Должина : 92cm/36.22" Големина : L Биста : 96cm/37.79 Должина : 93cm/36.61" Големина : XL Биста : 102cm/40.16" Должина : 94cm/37.01" Жени Мајка Бременост Мајчинство Лето цветни модни фустани облека моден дизајн,100% сосема нов,висок квалитет! Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цветни Ракави : Шорцеви Ракав Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, нема никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за прикажување, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : Ако сте буцкасти, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 Компјутер Фустан Големина Шема : Големина Биста Должина М 90см/35.43 92см/36.22 "Големина : М Биста : 90см/35.43 Должина : 92см/36.22" кошмар пред божиќ костим. сали кошмар пред божиќ костим. кошмар пред божиќ костим возрасни. божиќна носија. кошмар пред божиќните носии.

R

Им се допаѓа и на купувачите