.

.

Бигерсел Матурски Фустани Женски Летен Моден Бодикон Тенок Прашка Цврст Фустан Без Ракави До Колена Висока Кошула Стил На Фустан 8590, Женски Фустани Над Коленото Зе

Бигерсел Матурски Фустани Женски Летен Моден Бодикон Тенок Прашка Цврст Фустан Без Ракави До Колена Висока Кошула Стил На Фустан

DEN 671.84
Износ

Прилики : женскиот секојдневен летен фустан без ракави е совршен за коктел забава, свадба, состаноци, вечерна вечера, семеен собир, банкет, свечена работа, плажа, патување, одмор, црква и секојдневно носење. П3 : дали ова Ќе го сметате за коктел фустан? Како доволно добар за свадба со коктел облека?.

R

Им се допаѓа и на купувачите