.

.

Јохоме Кабриолет Вратот Стегната Шарени Одблесокот Линија Фустан Долг Ракав Фустан За

Јохоме Кабриолет Вратот Стегната Шарени Одблесокот Линија Фустан Долг Ракав Фустан За

DEN 2.33
Износ

Кабриолет Вратот Стегнати Шарени Одблесокот Фустан Со Долги Ракави Фустан За Женаопис : драматично деколте надвор од рамото се обвиткува околу овој софистициран фустан од а-линија кој има совршено поставени ленти, прилагодливи стегнати врски и панел од годет за обликување на skirt.In секој фестивал што следи, тоа е многу добар подарок за вашиот љубовник или семејство стил : Модна Пригода : Дневна Силуета : А-Ленено Деколте : должина на Вратот надвор Од рамената : Долги Ракави Должина : Миниматеријал : Полиестер, Истегнување На Ткаенина : Тип На Висока Шема На Истегнување : Сезона На Пруги : Fall, Содржина На Пакување Со Пролет : 1 х Фустан Size USBust Waist Sleeve Length S484cm/33.07"68cm/26.77"60cm/23.62"100cm/39.37"M688cm/34.65"73cm/28.74"61cm/24.02"102cm/40.16"L894cm/37.01"78cm/30.71"62cm/24.41"104cm/40.94"XL10100cm/39.37"83cm/32.68"63cm/24.80"106cm/41.73"XXL12106cm/41.73"88cm/34.65"64cm/25.20"108cm/42.52" Size : SUS : 4 Bust : 84cm/33.07"Waist : 68cm/26.77"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 100cm/39.37"Size : MUS : 6 Bust : 88cm/34.65"Waist : 73cm/28.74"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 102cm/40.16"Size : LUS : 8 Bust : 94cm/37.01"Waist : 78cm/30.71"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 104cm/40.94"Size : XLUS : 10 Bust : 100cm/39.37"Waist : 83cm/32.68"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 106cm/41.73"Size : XXLUS : 12 Bust : 106cm/41.73"Waist : 88cm/34.65"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 108cm/42.52" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 Биста : 84см/33.07" Половината : 68см/26.77" Ракав : 60см/23.62" Должина : 100см/39.37"Големина : М САД : 6 БИСТА : 88см/34.65" Половината : 73см/28.74" Ракав : 61см/24.02" Должина : 102см/40.16 "Големина : Л сад : 8 биста : 94см / 37.01" половината : 78см / 30.71 "Ракав : 62см / 24.41" должина : 104см / 40.94 "Големина : XL сад : 10 биста : 100см / 39.37" половината : 83см / 32.68 "ракав : 63см / 24.80" ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме среќни да ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите