.

.

Женски Обичен Фустан Со В-Врат Моден Фустан Со Долги Ракави

Женски Обичен Фустан Со В-Врат Моден Фустан Со Долги Ракави

DEN 3.00
Износ

Изработени од висококвалитетни ткаенини.Изработени од висококвалитетни ткаенини.It едноставно, но елегантно, што може да го зголеми вашиот посебен шарм. Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm/42.ТВИФЕР Женски Обичен Фустан Со В-Врат Моден Фустан Со Долги Ракави Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37., што е свилен допир и супер пријателски за кожата.Лесно Се Совпаѓа : Пар со високи потпетици е добар избор за визуелно истегнување на фигурата. Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна чанта, сигурно ќе изгледате совршено!Повод : можете да го носите за секојдневен, работен, спортски, плажа, одмор, социјални настани, забава, училиште итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите