.

.

Ксисака Летни Фустани За Жени Миди Фустани За Жени Женски Летен Сплит Врат Среден Струк Цветно Печатење На Копчиња Гроздобер Чај Фустан Без Ракави V Врат Цветен Фус

Ксисака Летни Фустани За Жени Миди Фустани За Жени Женски Летен Сплит Врат Среден Струк Цветно Печатење На Копчиња Гроздобер

DEN 3.00
Износ

Женски Летен Сплит Вратот Средината На Половината Цветни Копчиња Печатење Гроздобер Чај Фустан Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и гроздобер дизајн ве прават поелегантни3. Ако сакате да го направите целосен изглед на здолниште, потребна ви е кошула за да ја направите полна4.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : гроздобер Фустан должина на Ракавот : ремен За Трегер : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Dress Size USUKEUBust Waist Length S483488cm/34.65"70cm/27.56"101cm/39.76"M6103692cm/36.22"74cm/29.13"103cm/40.55"L8123898cm/38.58"80cm/31.50"105cm/41.34"XL101440104cm/40.94"86cm/33.86"107cm/42.13"XXL121642110cm/43.31"92cm/36.22"109cm/42.91"XXXL141844116cm/45.67"98cm/38.58"111cm/43.70"XXXXL162046122cm/48.03"104cm/40.94"113cm/44.49"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Waist : 70cm/27.56"Length : 101cm/39.76"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Waist : 74cm/29.13"Length : 103cm/40.55"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 98cm/38.58"Waist : 80cm/31.50"Length : 105cm/41.34"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Waist : 86cm/33.86"Length : 107cm/42.13"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Waist : 92cm/36.22"Length : 109cm/42.91"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 116cm/45.67"Waist : 98cm/38.58"Length : 111cm/43.70"Size : XXXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 122cm/48.03"Waist : 104cm/40.94"Length : 113cm/44.49" Материјал : 100% сосема нова, висококвалитетна и супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. Летни Фустани : Подароци за жени, задолжителен стилски и пролетен летен фустан со долги ракави во вашата гардероба, карактеристики со нови и шик дизајни за 2023 година, совршено одговара на сите форми, елегантен и привлечен изглед, никогаш нема да излезете од мода со овој женски фустан! И тоа е лесно да се грижи, одличен подароци избор за женски. Лесно За Облека : Совршено се совпаѓа Со вашите потпетици, чизми, хулахопки, сандали и ѓердан, исто така во голема мера носи со завиткани шалови, јакни и палта кога е ладно, лесно за да го комплетирате вашиот елегантен моден изглед!. Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте. Услуга по Продажба : обезбедувањето 100% искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите