.

.

Мијаилима Летни Фустани За Жени Европски И Американски Стил Женски Лето Нова Цврста Боја V Вратот Меур Чипка Фустан

Мијаилима Летни Фустани За Жени Европски И Американски Стил Женски Лето Нова Цврста Боја V Вратот Меур Чипка Фустан

DEN 512.00
Износ

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во најбрзо време.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате.57" Должина : 90см/35. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.17" Должина : 88см/34.80 "Половината : 68-106см/26.78 "Должина : 86см/33.

R

Им се допаѓа и на купувачите