.

.

Фустани Дама Цвет Краток Ракав V - Вратот Роса V-Вратот Цвеќиња А - Линија Фустани

Фустани Дама Цвет Краток Ракав V - Вратот Роса V-Вратот Цвеќиња А - Линија Фустани

DEN 399.84
Износ

Фустани Дама Цвет Краток Ракав V - Вратот Роса V-Вратот Цвеќиња А - Линија Фустани 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Достојни јога панталони, се движат нагоре 5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! 6.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен,Материјал За Теретана : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна,Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија 1 ПАРЧИЊА 1 Фустани Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина НА Бистата XXL 12 16 42 115cm/45.28" 103cm/40.55" Големина : XXL сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 115см/45.28" Должина : 103см/40.55" Големина Шема : Големина : С Сад : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 биста : 95см/37.40" ДОЛЖИНА : 99СМ/38.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 еу : 36 биста : 100см/39.37" должина : 100см/39.37"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 105cm/41.34" Должина : 101cm/39.76"големина : xl Сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 Биста : 110 CM/43.31" ДОЛЖИНА : 102 CM/40.16"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/Должина од 45,28" : 103см/40,55" Фустанот Е Изработен Со Висококвалитетни Плетени Меки Ткаенини, Лесни За Кожата,Лесни и Одлични Еластични, Ве прават поудобни. Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба. Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, медени месеци и многу повеќе прилики. Фустанот Прави Да Изгледате Убаво Симпатично Во Лето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите