.

.

Фустани За Жени Ахомтои Дами Мода Кариран Џеб Со Еднократни Гради Кошула Со Долги Ракави Фустан Со Јакна За Ран Пристап Зделки Подарок За Возрасни Одлични подароци

Фустани За Жени Ахомтои Дами Мода Кариран Џеб Со Еднократни Гради Кошула Со Долги Ракави Фустан Со Јакна За Ран Пристап Зделки

DEN 2.00
Износ

Сезона : Четири сезони Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Боење : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Мек Материјал-Мултифункционален : женските фустани На Ахомтои се изработени од висококвалитетни ткаенини.Фустан, Долги ракави,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.лабавиот вграден летен фустан може добро да ја скрие областа на испакнатините. Фустанот е лесен, мек на допир и има малку истегнување. Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите