.

.

Женски Долг Ракав Круг Вратот Еластична Чипка Половината Елегантен Коктел Фустан Сатен Фустан

Женски Долг Ракав Круг Вратот Еластична Чипка Половината Елегантен Коктел Фустан Сатен Фустан

DEN 479.68
Износ

Женски Долги Ракави Кружен Врат Еластична Чипка Половината Елегантен Коктел Фустан Сатенски Фустанкарактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Waist Sleeve Shoulderhiplengths483492cm/36.22"71cm/27.95"62cm/24.41"39cm/15.35"98cm/38.58"88cm/34.65"M6103696cm/37.80"76cm/29.92"63cm/24.80"40cm/15.75"102cm/40.16"90cm/35.43"L81238102cm/40.16"82cm/32.28"64cm/25.20"43cm/16.93"106cm/41.73"92cm/36.22"XL101440108cm/42.52"88cm/34.65"65cm/25.59"45cm/17.72"110cm/43.31"94cm/37.01"XXL121642114cm/44.88"94cm/37.01"66cm/25.98"47cm/18.50"114cm/44.88"96cm/37.80" тоа е супер удобно и лесно, кул чувство, удобно носење. Женски облини, женственост секси и софистицирана. Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини.

R

Им се допаѓа и на купувачите