.

.

Дабулиу Женски Секси Клуб Партија Без Прерамки Бодикон Фустан Стп Кожна Цевка Топ Мини Фустан Надвор Рамо Бодикон Партија Фустан

Дабулиу Женски Секси Клуб Партија Без Прерамки Бодикон Фустан Стп Кожна Цевка Топ Мини Фустан Надвор Рамо Бодикон Партија Фустан

DEN 319.84
Износ

Спецификација : Еластичност : Тип На Вклопување Со Средна Јачина : Потекло На Тенок Фит : Копно Кина Оддел : ЖЕНСКИ Материјал : Полиестерски Стил : Секси И Клупска Силуета : Ракав Со Обвивка : Декорација Без Ракави : Ниту Еден Предмет Должина : Над Стилот На Ракавот На Коленото : Други Половини : Природни Фактори Сезона : Летен Број На Модел : Затворање На Врвен Фустан : Повлечете Ја Бојата : црна, кафеава (опционална) Шема : Цврста Возраст : Возраст Од 25-35 Години Тип : Градите Тип На Ткаенина за завиткување : Датум На Ослободување На Кожа : Пролет 2023 Големина : Големина Должина Биста Половината колковите СМ Инч См Инч См Инч С 69 27 68-84 27-33 60-70 24-28 78-88 31-35 М 71 28 72-88 28-35 64-74 25-29 82-92 32-36 Л 73 29 76-92 30-36 68-78 27-31 86-96 34-38 Xl 75 30 80-96 91-38 72-82 28-32 90-100 35-39 Забелешка : Поради Различниот Монитор И Светлосниот Ефект, Вистинската Боја На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Бојата Прикажана На Сликите. Благодарам! Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.Пакетот вклучува : 1 х Фустан ве Молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликата, се препорачува да нарачате 1-2 Големина До 100% Кожа. Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. + [Ткаенина] - 95% полиестер+5% спандекс, изработен од висококвалитетен полиестер, лесен, дише, мек, пријателски за кожата и удобен.

R

Им се допаѓа и на купувачите