.

.

Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави

Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави

DEN 1.67
Износ

Женски Обичен Божиќен Принт Кружен Пуловер На Вратот Фустан Со Долги Ракавиопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Sleeve Waist Hiplengths4634100cm/39.37"63cm/24.80"87cm/34.25"103cm/40.55"90cm/35.43"M6836105cm/41.34"64cm/25.20"92cm/36.22"108cm/42.52"91cm/35.83"L81038110cm/43.31"65cm/25.59"97cm/38.19"113cm/44.49"92cm/36.22"XL101240115cm/45.28"66cm/25.98"102cm/40.16"118cm/46.46"93cm/36.61"XXL121442120cm/47.24"67cm/26.38"107cm/42.13"123cm/48.43"94cm/37.01" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 63cm/24.80"Waist : 87cm/34.25"Hip : 103cm/40.55"Length : 90cm/35.43"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 64cm/25.20"Waist : 92cm/36.22"Hip : 108cm/42.52"Length : 91cm/35.83"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 65cm/25.59"Waist : 97cm/38.19"Hip : 113cm/44.49"Length : 92cm/36.22"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 66cm/25.98"Waist : 102cm/40.16"Hip : 118cm/46.46"Length : 93cm/36.61"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 67cm/26.38"Waist : 107cm/42.13"Hip : 123cm/48.43"Length : 94cm/37.01" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 63см/24.80" Половината : 87см/34.25" Колк : 103см/40.55" Должина : 90см/35.43" функција : Летните Фустани за жени доаѓаат со шарен цветен принт, секојдневен стил на кружен врат,без ракави,два странични џебови кои беа доволно длабоки За Да Се Стават ВО КАРТИЧКИ или КАРМИНИ, Бохо Стил, полите за нишање, меки сарафани со резервоари. Светлиот Шарен принт изгледа сјај во лето, ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан. Прилики : фустанот со маица е доволно удобен за носење низ куќата како домашни фустани,работен фустан за жени канцеларија,шопинг,пешачење и носење на обична вечер за забава за дипломирање,патување,носење на плажа. Мек Материјал, Есенски Основен Секојдневен Кардигански Капут,Палто За Печатење На Животни За Ноќта На Вештерките,Секојдневен Долг Кардиган,Есенска Палто Блуза, Врвови Од Кардиган Од Тиква. Сезона : фустанот за сонце за жени е над колената и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него доколку не сакате.Бохо фустани одговараат за лето или исто така можете да соберете палто во пролет ,umn или зима. Одговараат : Симпатична резервоарот фустан одлично со накит,сандали,потпетици, флип апостолки или дури и патики.Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Забелешка : оваа табела со големини не е наша големина,ве молиме проверете го мерењето на големината во описот на нашиот производ пред вашата нарачка за да обезбедите монтирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите