.

.

Женски Секојдневен Лабав Сарафан Без Ракави Памучен Лен Долг Фустан Летен Фустан За Одмор На Плажа Со Џебови Женски Фустани Со Резервоари За Вратот Замав Со Плисир

Женски Секојдневен Лабав Сарафан Без Ракави Памучен Лен Долг Фустан Летен Фустан За Одмор На Плажа Со Џебови Женски Фустани

DEN 335.84
Износ

Карактеристики : . 1.Еден Е Симпатичен Фустан, може да биде подарок за претстојните . Одличен Фустан за забави! Голем подарок за СИТЕ.2.Полиестерот и Спандексот прават да се чувствувате меко и удобно.машина и рачно перење,површината без никакви додатоци, имаат добра пропустливост.Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење. 3.Повод : Добар За секојдневна,секојдневна или тренингот и специјална пригода, Костум За Пролет / Лето /umn. на вашиот одмор! 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. 5.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам . Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : цврст стил на боја : Мода, Каузалност што добивате : Фустан од 1x Women. Големина : S Биста : 98cm/38.58" Должина : 130cm/51.18" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Должина : 131cm/51.57" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Должина : 132cm/51.97" Големина : XL Биста : 116cm/45.67" Должина : 133cm/52.36" големина : xxl биста : 122cm/48.03" должина : 134cm/52.76" големина : xxxl биста : 128cm/50.39" должина : 135cm/53.15" големина : xxxxl биста : 134cm/52.76" ДОЛЖИНА : 136cm/53.54" големина : xxxxl биста : 140см/55.12" должина : 137см/53.94" материјал : лесна И Мека Ткаенина дише, мека и удобна. Стил : фенер долг ракав/краток ракав/без ракави, супер секси, модерен и елегантен. Уникатен Дизајн : Едноставен и обичен, нивоа фустан, може лесно да се облекуваат и да се облекуваат. Прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн. Инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите