.

.

Жени Мода Секси Еднобојна Мини Фустан Без Ракави Со Кратки Ракави

Жени Мода Секси Еднобојна Мини Фустан Без Ракави Со Кратки Ракави

DEN 2.33
Износ

Жените Мода Секси Еднобојни Без Ракави Краток Ракав Мини Фустан Карактеристики : Que Материјал : Полиестер, Мека И Удобна Que Карактеристики : Краток Ракав, Еднобојна, Дневна, Моден Стил. + Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. ●Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Содржина на пакетот : 1 х информации За Производот За Женски Фустан : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста боја : Мода, Обична Големина Ракав За Должина На Бистата м 93см/36.61" 97см/38.19" 60см/23.62" Големина : М Биста : 93см/36.61" Должина : 97см/38.19" ракав : 60см/23.62" табела со големини : големина : С Биста : 92см/36.22" Должина : 96см/37.80" Ракав : 59см/23.23"големина : м биста : 93см/36.61" должина : 97см/38.19" ракав : 60см/23.62"големина : л биста : 94см/37.01" должина : 98см/38.58" ракав : 61cm/24.02"Големина : Xl Биста : 95cm/37.40" Должина : 99cm/38.98" Ракав : 62cm/24.41"големина : xxl биста : 96cm/37.80" Должина : 100cm/39.37" ракав : 63cm/24.80"големина : xxxl биста : 97см/38.19" должина : 101см/39.76" Ракав : 64см/25.20" Дизајнот На Фустанот Ве Прави Попривлечни. Моден секси моден фустан, мистериозна фигура на носителот. изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Овој фустан за забава е задолжителна пригода!. Висок растеглив материјал со добра мекост, удобен за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите