.

.

Ауео Ренесансно Здолниште Долги Ракави Тркалезен Врат Неправилен Готски Фустан Двор Гроздобер Дами Фустан Со Појас

Ауео Ренесансно Здолниште Долги Ракави Тркалезен Врат Неправилен Готски Фустан Двор Гроздобер Дами Фустан Со Појас

DEN 1.67
Износ

Фустан Со ремен За вратот Со долги Ракави Цврста Наметка Гроздобер Елегантен Замав Кафтан Модна Забава Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Пролет,aut,зима пол : Женски Повод : Гроздобер Материјал : Тип на полиестерпатер : цврста колорка : Квадратна Дебелина На Јаката : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски фустани.Usukeubustsleevellengthlarge81238105cm/41.34"61cm/24.02" 137cm/53.94 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 105cm/41.34"Ракав : 61cm/24.02" Должина : 137cm/53.94 " МАТЕРИЈАЛ-Изработен Од Добар Материјал Супер Мек и Удобен.Дишење и одлично за носење цел ден. ДИЗАЈН-како летни фустани за жени, тие имаат уникатен дизајн. Со десниот пресек и облините на вашето тело, ќе привлечете повеќе внимание. Едноставниот дизајн ќе ви донесе поинакво искуство. КАРАКТЕРИСТИКА-Различен фустан ве одржува во тек со модните трендови. Специјалниот дизајн на вратот ја покажува вашата шармантна клучна коска. Уникатниот дизајн ве прави во центарот на вниманието во толпата и добива многу комплименти. ПОВОД И СОВПАЃАЊЕ-во комбинација со чизми до глужд, фустанот обезбедува лежерност, носен со пумпи станува елегантен и со убави чевли со врвки добро сте облечени за плажа, На Отворено, Забава, Коктел, Секојдневно Секојдневно, Одмор, Свадба, Клуб, Состанување, Особено кога времето е убаво, одлично е забавно надвор со овој летен фустан. ПРЕДЛОГ : Ве Молиме Според нашата табела со големини за да ја изберете најсилната. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте не.

R

Им се допаѓа и на купувачите