.

.

Обичен Фустан За Жени Летен Џемпер Половина Патент V Врат Долг Ракав Цврсти Плетени Фустани

Обичен Фустан За Жени Летен Џемпер Половина Патент V Врат Долг Ракав Цврсти Плетени Фустани

DEN 3.00
Износ

Ние ви нудиме широк спектар на фустани, фустани во различни стилови, убави бои, ние користиме удобно производство на материјали, нашата услуга е да ги направиме клиентите задоволни, верувам дека ќе можете да го изберете вистинскиот фустан во нашата продавница! 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед 3.Длабоко V вратот дизајн може да ве направи повеќе убави и виталност, 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Паѓачки Пол : Жени Повод : Секојдневен,Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Обичен,должина На Ракавот : Долга Должина : Редовнахуета : Големина На Молив : С Биста : 108см/42,52" Должина : 70см/27,56" Должина На Ракавот : 60см/23,62" Големина : М Биста : 108см/42,52" Должина : 71см/27.95" Должина На Ракавот : 61см/24.02" Големина : Л Биста : 110см/43.31" Должина : 72см/28.35" Должина На Ракавот : 62см/24.41" големина : Xl биста : 112см/44.09" должина : 73см/28.74" Должина На Ракавот : 63см/24.80" големина : xxl Биста : 114cm/44.88" Должина : 74cm/29.13" Должина На Ракавот : 63cm/24.80". Прилики : женскиот фустан е префект за летна плажа, одмор, свадбен гостин, на отворено, забава, коктел, клуб, запознавање или секојдневно носење. Совршено е за носење со ремени, сандали и потпетици. Материјал : ткаенината дише, пријателска за кожата и лесна, одржувајте го вашиот удобен и моден стил во пролет, лето и fall. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Продавници Услуга : Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите