.

.

Летен Фустан Модни Жени Лето Лежерен Пуловер Со Кратки Ракави Завој Со Плисиран Фустан Со Врат Секојдневен Фустан Со Плус Големина

Летен Фустан Модни Жени Лето Лежерен Пуловер Со Кратки Ракави Завој Со Плисиран Фустан Со Врат Секојдневен Фустан Со Плус Големина

DEN 655.84
Износ

Модни Жени Лето Повик Краток Ракав пуловер Плисиран V-Вратот Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : V-Вратот, Секси Облека, Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина.3.Дизајнот На Ременот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето : Жени, Девојка Прилика : Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака Со Цврста Боја : Стил На Вратот : Мода Должина : Должина На Долги Ракави : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Waist Length SSmall4834118cm/46.46"65cm/25.59"97cm/38.19"MMedium61036122cm/48.03"69cm/27.17"99cm/38.98"LLarge81238128cm/50.39"75cm/29.53"101cm/39.76"XLX-Large101440134cm/52.76"81cm/31.89"103cm/40.55"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 118cm/46.46 "Половината : 65cm/25.59" Должина : 97cm/38.19 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 122cm/48.03 "Половината : 69cm/27.17" Должина : 99cm/38.98 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 128cm/50.39 "Половината : 75cm/29.53" Должина : 101cm/39.76 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 134cm/52.76 "Половината : 81cm/31.89" Должина : 103cm/40.55 " Материјал : 60%Памук+35%Полиестер+5%Спандекс; Многу Мека, Дише и Удобна Ткаенина; може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. Уникатни Карактеристики : Летни Фустани За Жени 2023/Фустан За Бебиња/Лабав Фустан/Секојдневен Фустан/Сарафан/Фустан Со Кратки Ракави На Вратот/Пролетен Фустан/Швајцарска Точка/Ѕвезден Принт/Должина На Коленото/Мини Фустан / Висок Струк/Целосно Обложен/Симпатичен Фустан/Мек Лесен/Фустани Кои Кријат Маснотии Во Стомакот/Породилни Фустани/Фустани За Бремени Жени Забележете : Овој Женски Фустан Можеби Работи Голем, Ве Молиме Намалете Ја Големината!!Ако Сакате Тенок Стил. Овој бохо и лабав фустан нудат најголема удобност. Убаво покривање во пределот на стомакот скријте мама стомак и за да бидете во подобра форма. Појавување : Одлично спарете го овој симпатичен летен фустан со високи потпетици или рамни сандали за секојдневен изглед. Симпатичен швајцарски фустан со точки со течен раб на возбуда, задолжителен фустан против вратот во вашата гардероба. Лабав мини фустан + високи потпетици/чизми + модерна чанта = прекрасни жени. Прилики : овој секојдневен мини фустан со врат v е совршен за секојдневно, забава, работа, состаноци, свадба, меден месец, коктел, одмор на плажа итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите