.

.

Јувул Фустани За Жени Сарафани За Жени Женски Секојдневен Обичен Широк Краток Ракав Лабав Фустан Цветен Принт Класичен Фустан За Печатење Сини Фустани На Плажа За

Јувул Фустани За Жени Сарафани За Жени Женски Секојдневен Обичен Широк Краток Ракав Лабав Фустан Цветен Принт Класичен Фустан

DEN 1.67
Износ

Женски Обичен Обичен Лабав Лабав Фустан Со Кратки Ракави Цветен Принт Класичен Фустан За Печатење Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Краток ракав, Печатење Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Мода, Големина На Секојдневна Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Должина Рамо Ракав Е Мал 4 8 34 94см/37.01 "84см/33.07 " 38см/14.96" 19см/7.48 " Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 84см/33.07" Рамо : 38см/14.96 "Ракав : 19см/7.48" ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. Никогаш Нема да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани Усвојуваат Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Од Надворешна Ткаенина, Мека И Дише Фунти Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност; Се Грижи Да Не Се Провери; Удобниот И Еластичен Материјал со Едноставен И Еднобоен Обичен Дизајн На Фустан Со Маица Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето дами. фустани за жени 2023;црни фустани за жени;фустани;фустани за венчавки за жени;фустан;свечени фустани за жени;фустан со долги ракави за жени;бел фустан;црн фустан;бел фустан;макси фустан за жени;фустан за матура;женски фустани;летен фустан;коктел фустани;секси фустани за жени;вестидос елегантес де муер пара фиеста;црвен фустан;фустан со плус големина за жени;розов фустан;венчаници за невеста;розов фустан за жени;матурски фустани;фустани на плажа за жени;коктел фустани за женски вечерни забави;фустани со боди за жени;облека за одмор за жени;сарафани за жени;фустани за матурска за жени;. обични фустани за жени;летни фустани за жени 2023;мајка на невестата фустани за свадба;роденденски фустани за жени секси;фустани за вљубени за жени;фустани за враќање дома;свечени фустани за женски вечерни забави;фустан со светки за жени;фустан со долги ракави;зимски фустани за жени 2023;миди фустани за жени;женски фустани;летни фустани;фустани за деверуша;вестидос пара мујер кежуалес и елегантни;коктел фустан;макси фустан;долги фустани за жени;зимски фустан;фустан од корсет;матурски фустани за тинејџери;африкански фустани за жени;кадифен фустан за жени;женски свечени фустани;фустан за забава;роденденски фустан;полуформални фустани за жени;фустани за жени;фустан на плажа;фустани за жени 2023 забава;.

R

Им се допаѓа и на купувачите