.

.

Женски Макси Фустани Секојдневен V Вратот Batwing Долг Ракав Еднобојна Лабава Плус Големина Долг Фустан Пролет Излегување Фустан

Женски Макси Фустани Секојдневен V Вратот Batwing Долг Ракав Еднобојна Лабава Плус Големина Долг Фустан Пролет Излегување Фустан

DEN 1.33
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40 "Половината : 99см/38.98" Должина На Ракавот : 58см/22.83 "Должина : 129см/50.79". Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Половината : 104см/40.94" Должина На Ракавот : 59см/23.23 "Должина : 131см/51.57". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Половината : 109см/42.91" Должина На Ракавот : 60см/23.62 "Должина : 133см/52.36" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Половината : 114см/44.88" Должина На Ракавот : 60см/23.62 "Должина : 135см/53.15" . Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Половината : 119см/46.85" Должина На Ракавот : 61см/24.02 "Должина : 137см/53.94". Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Половината : 124cm/48.82" Должина Ракав : 61cm/24.02 "Должина : 139cm/54.72" . Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 125cm/49.21 "Половината : 129cm/50.79" Должина На Ракавот : 62cm/24.41 "Должина : 141cm/55.51". Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.18 "Половината : 134cm/52.76" Должина Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 143cm/56.30" Уникатна Текстура Ткаенина : туника фустан е направен од 100% полиестер со уникатна ткаена текстура. Лесен е со малку растеглива, мека и пријателска за кожата, што е совршено за fall и зима. Прилика : нашиот матурски фустан е совршен за секојдневно носење, улична облека, Клупска Матура, одмор, одмор, фестивал. Погоден за тематски забави со костими, божиќ, прослави на вљубените, маскенбал, музички фестивал или Танцова Матура и многу повеќе. Тоа е елегантно и секојдневно, што може да се користи како фустан за матура, фустан за деверуша, фустан за Свадба, вечерен ноќен фустан, роденденски фустан за Матура, фустан за празнична Матура, фустан за вљубени, фустан за свадбен гостин, свечен фустан за Матура или коктел фустан. фустан со плус големина за жени црн коктел фустан долги фустани за жени свечен цвет женски фустани ноќни фустани за жени фустани 2023 црн фустан со долги ракави црн фустан со долги ракави плус големина виолетов фустан за жени секси клупски фустани за жени 2023 бело здолниште дводелно здолниште комплет бело кожено здолниште гроздобер фустан за жени фустани со кафеав фустан за жени плус големина. секси фустани за жени зелен фустан новогодишен фустан плус големина фустан за жени секси краток фустан краток црн фустан црн и бел фустан црн фустан плус големина жан фустан 80 ти фустан кожа мини здолниште сребрено здолниште сребрено мини здолниште смарагд зелен фустан за жени клупски фустани Матурска ноќ секси фустан за свадбени гости жени. зимски фустани за жени 2023 клупски фустан фустани со плус големина макси фустан за жени одмор на плажа црн долг фустан фустани со светки за жени обични фустани свечени фустани за жени свечена венчавка фустан за гости слатки зимски фустани за жени тексас здолниште новогодишно здолниште црно плисирано здолниште за жени свадбен фустан женски свечен фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите