.

.

Лилгиј Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустан Со Божиќен Принт Со Тркалезен Врат Секојдневен Фустан Сива Fall Зима

Лилгиј Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустан Со Божиќен Принт Со Тркалезен Врат Секојдневен Фустан Сива Fall Зима

DEN 512.00
Износ

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црн петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста,продажба на дозвола, Промоција на Дозвола. Детали за производот. Забелешка : . Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја нарачате оваа ставка,тоа е вистинската големина. Машинско Перење, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност. Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црн петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста,продажба на дозвола, Промоција на Дозвола. Детали за производот. Забелешка : . Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја нарачате оваа ставка,тоа е вистинската големина. Машинско Перење, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.Материјал : 95%Полиестер, 5%Spandex Casual loose ви одговара на сите прилики во дневниот фустан. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на нашата продавница " Лилгиј", ќе го најдете она што ви треба! Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 94см/37.01" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 95см/37.40 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "ракав : 61cm/24.02" Должина : 96cm/37.80 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 97см/38.19 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 98см/38.58". Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Нов изглед, Ново ти!. Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот.

R

Им се допаѓа и на купувачите