.

.

Миленичиња прва НФЛ Мајами делфини Камуфлажа миленичиња Jerseyерси за мачки и кучиња - лиценциран - дополнително мал

Миленичиња прва НФЛ Мајами делфини Камуфлажа миленичиња Jerseyерси за мачки и кучиња - лиценциран - дополнително мал

DEN 389.60
Износ

Официјално НФЛ лиценцирана маскирна маичка со домашни миленици од миленичиња Прво облечете го вашето куче симпатично со овој модерен дрес овој маскирен сатен и поли-мрежен дрес се одликува : Везена лепенка за лого на НФЛ на вратот. На задната страна. Дизајнирано со употреба на трајни материјали за сатен и поли-мрежа за да се обезбеди удобност и издржливост! Овој лов на маичка, исто така, спортува NFL ткаен џок-ознака со место за пишување во името на вашето домашно милениче! Овој уникатен дрес во НФЛ е одличен начин да се оди на лов со вашето спортско кученце, да уживаме во денот на играта, да дадете изјава, да го поддржувате вашиот тим и да ги разгледате вашите гости на забавата. Големина : Оваа маичка за маскирна миленичиња е достапен во 5 големини : x-largelargemediumsmallx-small за спецификации за големина, ве молиме измерете го вашето домашно милениче од тилот на вратот до основата на опашката и упатете се на табелата за илустрирана големина. Екипи : Овој маик на маскира за кучиња од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва НФЛ Мајами делфини маскирна маичка за кучиња, 5 големини на располагање, кошула за миленичиња за лов, домаќин на забава или прикажување на вашиот спортски тим : официјално лиценциран од НФЛ. Jerseyерси на кучиња има екрани за печатени броеви на тимот и ткаени ockок ознака за персонализација. Тим лиценцираше миленичиња Jerseyерси да ја покаже вашата поддршка за вашиот омилен фудбалски тим.

R

Им се допаѓа и на купувачите