.

.

Индијанаполис Колтс Премиер 4 7 Лице Кал Лист

Индијанаполис Колтс Премиер 4 7 Лице Кал Лист

DEN 207.84
Износ

Ќе биде јасно дека сте обожавател кога спортувате Фекалии, безводни налепници за лице! Лесно се нанесуваат и отстрануваат за без напор прикажување на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со повеќе од 10 привремени налепници украсени со тимска графика, за да можете да ги складирате или споделите со колегите навивачи. Официјално лиценциран со Лигата и Тимот. Безводни Налепници За Лице. Вклучува 10 Привремени Налепници.

R

Им се допаѓа и на купувачите