.

.

Време на играта НФЛ Менс Нова Англија Патриоти Тешки Хиттер серија на часовникот

Време на играта НФЛ Менс Нова Англија Патриоти Тешки Хиттер серија на часовникот

DEN 799.20
Износ

Овој машки дво-тон црн и сребрен часовник во стилот на нараквица со неговите прилагодливи гумени врски е и спортски и класичен. Matte Black Dial е совршена позадина за логото на бојата на вашиот омилен тим. The Heawy Hitter Watch има јапонско движење во кварц, минерален кристал отпорен на гребење и не'рѓосувачки челик назад и е отпорен на вода на три банкомати. Овој часовник е официјално лиценциран. Потребна е една батерија SR626 SW што е вклучена. Вклучува ограничена гаранција за живот. Време на играта НФЛ Менс, Нова Англија Патриотс Патриотс Тешки Хиттер серија Гледајте : 2-тона црна и сребрена нараквица. Прилагодливи гумени врски. Мат црно бирање. Јапонско движење на кварц. Минерален кристал отпорен на гребење. Назад на не'рѓосувачки челик назад. Отпорен на вода до 3 атм. Официјално лиценциран. Потребна е 1 SR626 SW батерија што е вклучена. Вклучува ограничена гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите