.

.

Часовник за дебитант за време на играта, Newу Орлеа

Часовник за дебитант за време на играта, Newу Орлеа

DEN 1500.00
Износ

Краток опис не е достапен часовник за време на играта за време на играта, Newу Орлеанс Светици, црна : случај назад : не'рѓосувачки челик. Бенд : Најлон и велкро опсег се прилагодуваат од 5,5 "до 7". Точност на кварц. Отпорност на вода : 99 '. Димензии на лицето : 34мм x 31mm x 11mm. Официјално лиценцирано лого на тимот. Ограничена гаранција за живот. Потребна е 1 SR626 батерија (вклучена).

R

Им се допаѓа и на купувачите