.

.

Френклин Спорт НФЛ Сиетл Сиетс Сиетс под канти за складирање на креветот - мали

Френклин Спорт НФЛ Сиетл Сиетс Сиетс под канти за складирање на креветот - мали

DEN 319.84
Износ

Останете организирани со тимот на Френклин Спорт НФЛ лиценциран под канти за складирање на креветот. Секоја корпа доаѓа склопена рамно и брзо се собира на 22 ”w x 12” d x 6 ”ч. Одлично за сè што треба брзо да се спуштите под креветот! Канти за отпадоци се опремени со трајни рачки од полиестер за да ви овозможат брзо да ги залепите и отстраните канти од под креветот. Чувајте ги сите ваши работи организирани додека ги прикажувате боите на вашиот тим со овие целосно склопувачки под-креветчиња! · Целосно склопувачки под корпа за кревет со одвојлив капак! · Собрани на 22 ”w x 12” d x 6 ”h · издржлива конструкција на ткаенини на терилен · погодно се лизга под вашиот кревет за складирање · Официјални логоа и бои на тимот на НФЛ!.

R

Им се допаѓа и на купувачите