.

.

Машки Крем Од Новата Er Атланта Соколи Хромирана Боја Затемнета 59 ПЕДЕСЕТ Вградена Капа

Машки Крем Од Новата Er Атланта Соколи Хромирана Боја Затемнета 59 ПЕДЕСЕТ Вградена Капа

DEN 2.67
Износ

Повикајте внимание на вашата длабоко вкоренета атланта Соколи фандом со додавање НА Оваа Хромирана Боја Затемнета 59 ПЕДЕСЕТ вградена капа од Новата Er. Непогрешливото лого На Атланта соколи прекрасно преминува помеѓу боите на тимот и уште повеќе се истакнува поради контрастната круна и сметка во крем боја. Црниот подвизор, исто така, додава уредна боја што ја прави оваа капа зачудувачка фокусна точка погодна за секоја лежерна облека за денот на играта. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Шест цврсти панели со дупчиња. Наместен. Официјално лиценциран. Структурирано вклопување. Увезени. Висока Круна. Материјал : 100% Полиестер. Рамна сметка со можност за закривување. Везена графика со подигнати детали. Избришете ја со влажна крпа. Бренд : Нова Er. Црн подвизор.

R

Им се допаѓа и на купувачите