.

.

Далас каубои nfl движење свилен допир Шерпа фрли ќебе, 60 70

Далас каубои nfl движење свилен допир Шерпа фрли ќебе, 60 70

DEN 799.84
Износ

Покажете го вашиот омилен фудбалски тим со супер мек официјално лиценциран NFL "Motion " Silk Touch Sherpa Shappa Flapt Plakte од Thenorthwest. Ова двострано фрлање го карактеризираат името, логото и воспоставената година на вашиот тим на НФЛ, од една страна со неутрална боја Шерпа назад. Ова преголемо 60 "x 70 " пријатно фрлање е совршено за да се влече под каучот, на стадионот или во удобноста на вашата спална соба. Карактеристики на тимот на НФЛ, лого и воспоставена година. Преголем; Супер мека, свилена допир ткаенина предна; кадифен, неутрален шерпа во боја назад; Декоративно врзување околу сите рабови. Мерки 60 "W x 70" l.

R

Им се допаѓа и на купувачите