.

.

Календар на Питсбург Стилерс

Календар на Питсбург Стилерс

DEN 2.33
Износ

Keepе ги задржите вашите челичари во Питсбург, случајни предни и центар со овој календар за кутии од 2021 година. Со јасни графики и тимски факти секој ден, овој календар ќе ви помогне да живеете во Питсбург Стилерс возбуда од ден во ден и надвор. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% хартија. Дневен календар на отстранлив страница. Кик застанете наназад. Мерки приближно. 4.5 '' x 4,5 ''. Факт или тривија на секоја страница. 16 месечен календар (вклучува септември - декември 2020 година). Печатена графика. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Fон Ф. Тарнер.

R

Им се допаѓа и на купувачите