.

.

Миленичиња прва NFL Green Bay Packers NFL Hoodie Tee кошула за кучиња и мачки - кул маица, екипи - средно

Миленичиња прва NFL Green Bay Packers NFL Hoodie Tee кошула за кучиња и мачки - кул маица, екипи - средно

DEN 399.84
Износ

Официјално НФЛ лиценцирана кошула за миленичиња Худи, подгответе се за ден-ден. Оваа спортска кошула со худи -маичка има лого на екранот печатено од тимот и името на тимот во живописни тимски бои, со зашиена ознака за џок за персонализација. Дизајнирано со затворање на вратот на Велкро и со лесно вклопување предниот панел и дното на лентата за да ги собере вашето домашно милениче со леснотија и максимална удобност. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот и на дното. Направени од меки и издржливи материјали. Карактеристики : • Официјално лиценциран во НФЛ! Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва NFL Green Bay Packers Pet Hoodie Tee кошула : Официјално лиценцирана од НФЛ. Екран печатено име на тимот и лого на тимот во живописни тимски бои и зашиена ознака на џок за персонализација. Аспираторот и ракавите во живописни тимови бои, и затворање на вратот на Велкро за лесно вклопување и максимална удобност. Машинско миење ладно, не бели, не се исуши, не печати со железо. За спецификација на големина, погледнете на табелата со големина со мерење на вашето куче од тилот на вратот до основата на опашката.

R

Им се допаѓа и на купувачите