.

.

Викинзите од Минесота фрлаат ќебе, дво-тон Шерпа, 55 70

Викинзите од Минесота фрлаат ќебе, дво-тон Шерпа, 55 70

DEN 3.00
Износ

Зачудувајте се во пријатна официјално лиценциран дво-тон Шерпа фрлање ќебе од Северозападната група, ДОО! Ова супер меко и топло цврсто обоено фрлање се одликува со лого-лого-лого-лого-лого во долниот десен агол на кадифен сива ткаенина од 2 тони. Овој преголем 55 "x 70 " Шерпа има декоративно врзување на тимот за совпаѓање на тимот околу сите рабови. Користете го ова кадифен фрлање на каучот додека ја гледате омилената игра на тимот. Официјално лиценциран НФЛ дво-тон Шерпа фрла. Супер меко и топло фрлање. 100% полиестер. Преголеми 55 "x 70".

R

Им се допаѓа и на купувачите